Bloeiend Oost-Vlaanderen

Label horeca-ambassadeurs Bloeiend Oost-Vlaanderen

Sinds oktober '17 zijn 30 horeca-ambassadeurs opgeleid, klaar om de sierteeltstreek te promoten. 

Ambassadeurs Bloeiend Oost-Vlaanderen

Deze horeca-ambassadeurs zullen je met open armen ontvangen. Ze kunnen met passie vertellen over de vele bezienswaardigheden in onze b(l)oeiende gemeenten. Wil je onze ambassadeurs een bezoekje brengen? Je vindt al hun gegevens onderaan. Je kan uitgebreid genieten in hun horecazaak én ondertussen krijg je alle info over Bloeiend Oost-Vlaanderen.

Boone Hilde Het Takke Tiele Huis www.takketiele.be Rechtstraat 26, 9080 Zaffelare
Bosman  Michel  Mont Blanc  www.mont-blanc-wetteren.be Stationsstraat 30A, 9230 Wetteren
Buckens  Ronny  't Wethuis www.twethuis.be Hijfte Center 1, 9080 Lochristi
Cogen Marc Het huis van de kapitein www.thecaptainslodge.be Hilarestraat 33, 9260 Lokeren
Coppin Beatrice B&B Beatrice en Marcus www.bedandbreakfast-gent.be/presentation/id/158910 Wolterslaan 183, 9040 St. Amandsberg
De Kuyper Johan Eetcafé 't Steentje www.eetcafesteentje.be Steentjestraat 140, 9270 Laarne
De Munnynck Chantal  't Wethuis www.twethuis.be Hijfte Center 1, 9080 Lochristi
De Smet  Florence Biznis Hotel, Brouwershof www.biznishotel.be Zelebaan 100, 9160 Lokeren
D'hondt  Tineke Kinderboerderij Den Hamer www.pierlepein.be/hamer.html Bommel 3, 9080 Zaffelare
Dusselier Victor Heilig Hart Brouwerij - DeSolari www.heilighartbrouwerij.be Brusselsesteenweg 85A, 9230 Wetteren
Duyck Karolien Codilo Steenakkerlaan 14, 9080 Lochristi
Haegens Anthony Extra Time www.facebook.com/extratimemelle/ Pontstraat 7, 9090 Melle
Lannoey Kristien Provinciaal Domein Puyenbroeck www.puyenbroeck.be Puyenburg 1A, 9185 Wachtebeke
Leys Paul Hotel La Barakka www.labarakka.com Kerkplein 1, 9160 Lokeren
Moentjens Erika Brasserie Rubbens www.rubbens.be Bohemen 101, 9260 Wichelen
Moschidis Savas Restaurant Marathon en Brasserie-feestzaal Villa Wetthra www.villawetthra.be Wegvoeringstraat 308, 9230 Wetteren
Van de Velde Anneke Bloemenlust www.bloemenlust.be Smetledestraat 61, 9230 Wetteren
Van Den Driessche Bernard Bistro Vienna www.bistro-vienna.be Stationsplein 6, 9160 Lokeren
Van Der Gucht Peter-Jan  Intermezzo en Markt 17 www.markt17.be Markt 17, 9230 Wetteren
Van Hoecke Isabel De Minnetuin Langelede 66, 9185 Wachtebeke
Van Hulle Werner Jeugdherberg De Valk www.jeugdherbergen.be/nl/laarne Mellestraat 18A, 9270 Laarne
Van Laere Ann Provinciaal Domein Puyenbroeck www.puyenbroeck.be Puyenburg 1A, 9185 Wachtebeke
Van Neer Christine Geetkotmolenhoeve www.geetkotmolenhoeve.be Lindestraat 30, 9080 Zaffelare
Van Poecke Magda Brasserie Rubbens www.rubbens.be Bohemen 101, 9260 Wichelen
Van Wesepoel Peter  't Alternatief Markt 19, 9230 Wetteren
Vandegehuchte Malaika Extra Time www.facebook.com/extratimemelle/ Pontstraat 7, 9090 Melle
Vandenbossche Ronald Jeugdherberg De Valk www.jeugdherbergen.be/nl/laarne Mellestraat 18A, 9270 Laarne
Walraevens Charlotte B&B De Stuifduinen www.destuifduinen.be Rijckerstraat 30, 9230 Wetteren
Wulgaert Luk Codilo Steenakkerlaan 14, 9080 Lochristi
Wytinck Katleen B&B Saffels Nest www.saffelsnest.be Hellestraat 3, 9080 Lochristi